واردات مستقیم دستگاه های ماینر و استخراج ارز دیجیتال antminer

antminer s9

 

قیمت ها :

برای دریافت روزانه قیمتها ، موجودی ها ، طرح های فروش و آموزش های ماینینگ  به کانال تلگرام  و یا صفحه اینستاگرام و استعلام تلفنی( با شماره های دفترها ) گروه تجاری ایران شیپینگ مراجعه و یا تماس بگیرید
قیمت داخل کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام هر روز صبح اپدیت میشود.
ادرس کانال تلگرام : iranshipping_ir@

ادرس صفحه اینستاگرام : iranshipping_ir@

ادرس صفحه سروش : iranshipping.ir@

 

**کمترین قیمت را در ایران از ما بخواهید **

 

همراه با مشاوره تخصصی ، آموزش و پشتیبانی و خدمات پس از فروش و همچنین نقد کردن درامد های شما به ریال

 *مجری راه اندازی صفر تا صد فارم های بزرگ استخراج ارز دیجیتال در کشور*

 

ساعات کاری :

شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹:۳۰ الی ۱۸:۰۰

پنج شنبه و جمعه ها تعطیل میباشد.

☎️۲۶۷۴۲۳۶۱ دفتر تهران
☎️۲۶۷۴۲۳۵۸ دفترتهران

۰۹۱۳۲۳۲۸۲۶۶همراه(ارسال مدارک)
۰۹۱۲۰۹۶۴۱۶۴همراه

 

☎️۰۳۱۴۲۳۴۰۰۳۸دفتر اصفهان

۰۹۱۳۲۳۰۱۵۱۰

 

2018-12-19 15_18_25-price list iranshipping 97.9.28pdf.pdf - Adobe Reader

 

واردات و فروش انواع دستگاه های ماینر مستقیم از شرکت های Bitmain, Ebit , baikal , bitfily,Innosilicon, ….

Antminer s9j

Antminer DR3

Antminer s9 hydro

Antminer s9i

Antminer s9

Antminer s9i

Antminer X3

Antminer A3

Antminer T9plus

Antminer L3

Antminer B3

Antminer Z9 mini

Antminer Z9

baikal giant B

baikal N and N plus

baikal N240

Baikal x10

whatsminer D1

whatsminer M10

whatsminer M10s

whatsminer M3

innosilicon A8 plus , S11

innosilicon A9

innosilicon T2T

innosilicon T2T plus

innosilicon T2

innosilicon s11

ibelink

asicminer

 Dayun Zig Z1

 

و تمام دیگر دستگاه های ماینر از شرکت های معتبر  ………..

و لوازم دستگاه های ماینر : فن ، کابل ، برد ، پاور و ….

انواع کارت های کرافیک مخصوص ماینینگGPU

 

 

 

 

شرایط فروش:

توجه : قبل از تماس حتما و باز هم تاکید میکنیم حتما شرایط زیر را مطالعه بفرمایید و چنانچه سوالی باقی ماند به صورت تماس مطرح کنید.

– کلیه شرایط قیمتی و مدل های قابل سفارش در کانال اورده شده و روزانه اپدیت میشود .

-قیمت ها قیمت تمام شده(بدون هزینه دیگری) دستگاه با تحویل در ایران و در دفترهای تهران و اصفهان گروه تجاری ایران شیپینگ میباشد   که بنا به درخواست مشتری به شهرهای دیگر با تیپاکس  ارسال میشود.
برای فارمرها و سفارشات عمده با هیپ محدودیتی در تعداد سفارشات روزانه وجود ندارد.

 

خرید غیر حضوری :

بعد از استعلام قیمت ، ۷۰ درصد قیمت استعلامی را به یکی از حساب های گروه تجاری ایران شیپینگ (دیدن شماره حساب) واریز کرده (از طریق بانک یا اینترنت بانک و روش های دیگر)

و عکس یا اسکرین فیش واریز خود را همراه با اسم کامل ، شماره تماس و مشخصات سفارش (مدل دستگاه، تعداد، مدت زمان دریافت و قیمت استعلامی ) را به شماره ۰۹۱۳۲۳۲۸۲۶۶ از طریق واتس اپ و یا تلگرام ارسال کنید.

بعد از تایید ، برای شما فاکتور و قرارداد ارسال خواهد شد.

توجه : کسانی که تمایل دارند ابتدا فاکتور و قرارداد دریافت کنند میبایست مبلغ ۳ میلیون تومان بیعانه واریز نموده و موارد لازم گفته شده در بالا را ارسال کنند تا فاکتور وقرارداد صادر گردد و برایشان از طریق تلگرام و واتس اپ ارسال گردد و بعد از دریافت میتوانند الباقی ۸۰ درصد مبلغ را واریز نمایند.

 

زمان تحویل :

طرح های متنوع فروش (تحویل فوری در دفتر، تحویل ۷-۱۵ روزه ، تحویل بلند مدت)با تاریخ های تحویل متفاوت و قیمت متفاوت موجود میباشد که روزانه در کانال تلگرام و اینستاگرام و همینطور استعلام تلفنی با شماره دفترها اعلام میگردد .

دستگاه های موجود در دفتر ایران ،تحویل فوری به صورت حضوری در دفتر های تهران و اصفهان میباشد.

دستگاه های موجود در دفتر چین گروه تجاری ایران شیپینگ با کمترین زمان ممکن (زیر ۷-۱۵ روز) در دفتر های ایران تحویل داده میشود.

 

 

صدور فاکتور معتبر و قرارداد خرید در زمان ثبت سفارش:

برا ی کلیه سفارش ها فاکتور و قرارداد معتبر به صورت حضوری (در دفترهای گروه تجاری ایران شیپینگ)وغیر حضوری (ارسال از طریق واتس اپ و تلگرام ) صادر میشود.

-کلیه دستگاه ها مستقیما از شرکت بیتماین تهیه میشود و اصل بودن انها تضمین میگرددو دیگر دستگا های نیز از شرکت اصلی نیز تهیه میشود . که اصل بودن و تاریخ خروج دستگاه از کارخانه را میتوایند با چک کردن شماره سریال ان در سایت شرکت سازنده بررسی کنید .

 

 

 

توجه :

دیده شده افرادی اقدام به فروش به صورت پیش پرداخت و تسویه در زمان تحویل میکنند. توجه داشته باشید که فروش شرکت اصلی یعنی بیتماین این دستگاه ها به این صورت نمیباشد و شرکت کل وجه را بتدا دریافت میکند لذا کسانی که به این صورت اقدام به فروش میکنند یا قصد کلاهبرداری ویا امکان سفارش به تعداد خیلی خیلی محدودو ناچیزی (چند عدد)را دارند(که هم برای برطف کردن نیاز های فارمرها اصلا جوابگو نیست و هم در مسئله گارانتی مشکل وجود دارد ) اما گروه تجاری ایران شیپینگ به دلیل حجم بالای سفارشات روزانه و تسویه حساب روزانه با شرکت بیتماین و دیگر شرکتها  مبلغ کل سفارش را موقع ثبت سفارش از مشتریان دریافت میکند.

 

 

هشدار مهم در مورد گارانتی  :

مشاهده شده افراد ویا سایت های فروش ایرانی  اقدام به خرید ماینر های شرکت بیتماین و دیگر شرکتها از بازار داخلی چین و فروشنده های چینی واسطه مانند علی بابا ، کرده یا میکنند (در اکثر موارد خود فروشندگان چین حتی از یک فروشنده عمده فروش چینی خرید میکنند نه مستقیم از شرکت)و داخل ایران به فروش میرسانند . توجه کنید که گارانتی دستگاه های شرکت بیتماین فقط و فقط برای شرکت یا شخصی که بصورت مستقیم دستگاه را از شرکت بیتماین خرید کرده است اعتبار دارد که این نکته صراحتا در سایت شرکت بیتماین در قسمت گارانتی قید شده .توجه کنید هریک از دستگاه های شرکت بیتماین شماره سریال اختصاصی خود را دارد که موقع فروش به نام شخص یا شرکت خرید کنند ثبت میشود و در زمان درخواست استفاده از گارانتی شماره سریال چک میشود و فقط به شخص  و یا شرکت ثبت شده در سریال دستگاه خدمات گارانتی اراِئه میشود و عملا برای افراد و شرکت های دیگر گارانتی باطل و فاقد اعتبار میباشد . حال با توجه به اینکه گروه تجاری ایران شیپینگ دارای دفتر در چین میباشد  و روزانه تعداد بالایی دستگاه به صورت مستقیم از شرکت بیتماین خرید میکند و تنها سورس ایرانیه خرید مستقیم از شرکت بیتماین میباشد .امکان انجام امور گارانتی برای مشتری های خود را دارا هست.
در صورتی که فروشنده های متفرقه و خورده فروش  حتی اطلاعی از شخص یا شرکت اولی که دستگاه را مستقیم از شرکت بیتماین خرید کرده ندارند و عملا چون دستگاه به صورت چندین واسطه خرید شده ،بدون گارانتی میباشد .

صحت کلیه مطالب گفته شده قابل اثبات در سایت شرکت بیتماین میباشد .

 توجه : دستگاهای ماینر گروه تجاری ایران شیپینگ دارای ۶ ماه گارانتی شرکت اصلی میباشند که این گارانتی توسط گروه تجاری ایران شیپینگ ساپورت واقعی میشود و همینطور بعد از اتمام گارانتی دارای دو سال خدمات پس از فروش وتامین قطعه میباشند.

 

 

چرا خرید از گروه تجاری ایران شیپینگ(حتما مطالعه شود) :

 

گروه تجاری ایران شیپینگ با بیش از ۱۲ سال سابقه واردات از چین و همینطور بیشتر از ۳ سال سابقه واردات چندین هزار دستگاه ماینر و خدمات دهی موفق به بیش از ۸ هزار مشتری در طول این سالها  میباشد که این سابقه قابل اثبات نیز میباشد که شما میتوانید  با مراجعه به به فروم (تالار گفتگو) سایت ایران شیپینگ این سوابق را ببنید همچینین در سایت بیش از چند صد نظر خرید مشتریان عزیز گروه تجاری ایران شیپینگ موجود میباشد (که باید به این نکته توجه داشته باشید که معمولا از هر صدنفر که خرید انجام میدهند فقط تعداد اندکی ،نظر خرید خود را ثبت میکنند.)

 

البته دیگر شرکت ها و شخص ها و سایت ها نیر ادعای سابقه ده سال یا بیشتر با کپی برداری از گروه تجاری ایران شیپینگ میکنند که این موضوع به راحتی قابل پیگیری و تشخیص هست به این صورت که شما با استعلام تاریخ ثبت دامین (سایت) میتوانید به این موضوع پی ببرید و متوجه خواهید شدکه  تماما بیشتر از ۶ ماه یا نهایتا یکسال از تاریخ ثبتشان نمیگذرد با اینکه ادعای سابقه چندین ساله دارند و همینطور با سرچ نام شرکت یا فروشگاه در گوگل  میبایست در صورت وجود سابقه  ،  اطلاعاتی از فعالیت انها وجود داشته باشد.

 

گروه تجاری ایران شیپینگ با دارا بودن دفتر در کشور چین در شهرهای شنزن و ایوو امکان خدمات دهی مطلوب را دارد و همینطور انجام امور گارانتی فقط در صورت دارا بودن دفتر در چین امکان پذیر میباشد(به دلیل اینکه شرکت های سازنده خدمات مستقیمی به ایران ارائه نیمکنند) که دیگر شرکت ها ادعای گارانتی میکنند ولی دفتری در کشور چین برای انجام امور گارانتی نداشته و همچنین انتظار داشتن ۲ سال خدمات و تامین قطعات برای شرکت های با سابقه بالا امکان پذیر میباشد و نمیتوان از شرکت یا فروشگاهی با سابقه چندین ماهه ، انتظار دو سال خدمات و تامین قطعات را به دلیل سابقه کم و یا اصلا وجود داشتن ان شرکت یا فروشگاه را بعد از دو سال داشت.

 

گروه تجاری ایران شیپینگ با بیش از ۱۲ سال سابقه واردات از چین و تجربیات زیاد در طول این مدت ، دارای روش های متنوع واردات و کانال های واردات متنوع میباشد و در صورت مشکل در هریک از روش ها به راحتی میتواند روش دیگر را در کمترین زمان جایگزین کند که این باعث میشود مشتریان همیشه اطمینان داشته باشند که صد درصد تحت هرشرایطی کالای سفارشی خود را دریافت خواهند کرد در صورتی که شرکت ها و فروشگاه های دارای سابقه کم از این امر مستثنی هستند و در صورت بروز مشکل ،بار آنها بلوک خواهد شد.

 

سوال تعداد اندکی از مشتریان عزیز در مرود نماد اعتماد سایت :

اکثر افراد اطلاعات درستی در زمینه نماد اعتماد ندارند . باید توجه داشته باشید که نماد اعتماد سایت فقط برای سایت های فروشگاهی که اجناس خرد و جنس موجود میفروشند صادر میشود و برای شرکت های واردت کننده و سایت های واردات ماینر اصلا نماد اعتماد توسط وزارت صنعت صادر نمیگردد و اصلا هم برای کابری انها نماد تعریف نشده است و شما باید برای اعتماد و خرید سابقه شرکت انها را ببنید . در صورت مشاهده سایت فروش ماینر با نماد اعتماد ، قضیه به این شکل میباشد سایت فروشگاهی ابتدا لوازم خرد به غیر از ماینینگ را در فروشگاه قرار داده و درخواست نماد میکند و بعد از دریافت نماد ، محصولات خود را به مایننیگ تغییر میدهد ، که نه تنها این نماد برای مشتری در زمینه ماینینگ اعتباری ندارد بلکه غیر قانونی نیز میباشد که شما میتوانید این موضوع را با تماس با وزارت صنعت پیگیری کنید.

 

 

توجه :

گروه تجاری ایران شیپینگ به درخواست مشتریان اماده همکاری در زمینه اپراتوری دستگاه های ماینر برای مشتریان ، بالا بردن درآمد و همچنین تعمیرات دستگاه های ماینر میباشد.

نحوه سفارش و فروش :

تماس تلفنی و یا حضوری در دفترهای تهران و اصفهان با هماهنگی قبلی

☎️۲۶۷۴۲۳۶۱ دفتر تهران
☎️۲۶۷۴۲۳۵۸ دفترتهران

 
۰۹۱۳۲۳۲۸۲۶۶همراه
۰۹۱۲۰۹۶۴۱۶۴همراه

 

۰۹۱۳۲۳۲۸۲۶۶ همراه
۰۳۱۴۲۳۴۰۰۳۸ دفتر اصفهان

 

گروه تجاری ایران شیپینگ

 

 

 

 

 

antminer s9 :

ویدیو بررسی دستگاه antminer s9 و بررسی درآمد واقعی دستگاه توسط گروه تجاری ایران شپیینگ 

 

مشخصات فنی دستگاه antminer s9
قدرت پردازش :

TH/s ، ۱۳ TH/s ، ۱۳٫۵ TH/s & 14 TH/s depending on batch . variation of (+-) 5%

توان مصرفی :

۱۱۲۷ W (11.5 TH/s batch) ، ۱۲۲۵W (12.5 TH/s batch) ، ۱۳۲۳W (13.5 TH/s batch) ، ۱۳۷۲W (14 TH/s batch ) (at the wall ، with bitmain’s Apw3 PSU ، ۹۳% efficiency ، ۲۵°c mmvient temp) . expected discreponcy

رده ولتاژ کاری :

۱۱٫۶۰~۱۳٫۰۰V

تعداد آی سی :

۱۸۹×BM1387

ابعاد :

۳۵۰ mmcL) × ۱۳۵mm(W) × ۱۵۸mm(H)

سیستم خنک کننده :

۲ x 12038 fans – frot fan : 6000 rpm – rear fan : 4300 rpm

دمای کارکرد :

۰°c to 40°c

درگاه اتصال شبکه :

Ethernet

فرکانس :

Automatically set

The BM1387 ASIC Chip

The world’s first bitcoin mining ASIC based on the 16nm process node

Bitmain’s BM1387 chip is built using TSMC’s 16nm FinFET technology and, delivering a record-breaking 0.098 J/GHs, is the world’s most efficient bitcoin mining chip in the consumer market.
Each Antminer S9 employs 189 such chips to deliver more hashrate and efficiency than any bitcoin miner ever made.


A Compact Time-tested Design

World’s most powerful bitcoin miner, yet smaller than many portable boom-boxes

The Antminer S9 follows the same form factor as that of the hugely popular Antminer S7 and is nearly the same size. Yet it has more than thrice the power and twice the efficiency of the S7.
Each Antminer S9 employs 189 such chips to deliver more hashrate and efficiency than any bitcoin miner ever made.

Controlled by a Dual ARM® Cortex®-A9 Microprocessor

S9’s control board uses a Xilinx® Zynq®-۷۰۰۰ series FPGA with a Dual ARM® Cortex®-A9 microprocessor

Bitmain’s engineering team understood the importance of every detail while working to make the world’s most power-efficient yet powerful Bitcoin miner. The Antminer S9’s control board employs the fast Dual ARM® Cortex®-A9 microprocessor with CoreSight™ and supports Gigabit Ethernet to ensure that mined blocks are submitted instantly.


Engineered to Remain Powerful Yet Cool

A high-grade aluminium case, customized heat-sinks and two computer-controlled fans to keep it cool

The S9 utilizes a combination of conduction and convection cooling to make the world’s most powerful miner perform best without getting hotter than any other terahash bitcoin miner.
Every chip of the S9 is fitted with custom-made heat sinks that are made of a high-grade Aluminium alloy. The case of the S9 is made of the same material. Two computer-controlled high speed fans on both ends of the “tube” ensure that the hot air is rapidly replaced by cooler air at the required pace.

Ease of Use

Antminer’s user interface has been carefully designed keeping in mind the needs of our users

After you have accessed the Antminer’s user interface, all you have to do is to enter your wallet address and mining pool settings before you start mining. The user interface also allows you to customize settings and can be upgraded to new releases from Bitmain.


پاور APW3++ :
بهترین پاور برق مناسب دستگاه های S9 , D3 که پیشنهاد خود سایت bitmain میباشد

 

این عکس کوچک شده است . برای مشاهده عکس کامل اینجا کلیک کنید. سایز اصلی عکس ۱۳۳۳×۱۳۳۴ میباشد .Bitmain recommends use of the APW3++ PSU with the Antminer D3. One APW3++ PSU can not power more than one Antminer D3.

 


برای دریافت قیمت های روزانه و اطلاعیه ها حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام شوید.

@iranshipping_ir