نحوه خرید و سفارش از ایران شیپینگ ؟

9

نحوه خرید و سفارش از ایران شیپینگ :

یکی از متداول ترین سوالاتی که دوستان همیشه از همکاران ایران شیپینگ سوال میکنند, چگونگی درخواست یا برآورد قیمت سفارشات میباشد:

برای اینکه قیمت کالایی را داشته باشید، باید لینک کالای مورد نظر خود را از وب سایت های پیشنهادی ایران شیپینگ و یا وب سایتی که شما مد نظر دارید را به یکی از سه روش زیر برای ما ارسال کنید.

۱: در تالار گفتگو ایران شیپنگ  لینک یا درخواست مورد نظرتان را برای یوزر مدیریت پیام خصوصی کنید .(برای اینکه بتوانید پیام خصوصی ارسال کنید باید در تالار گفتگو ثبت نام کنید که کمتر از ۳۰ ثانیه ثبت نام شما زمان می برد. )

۲: ارسال لینک یا درخواست از طریق بخش تماس با ما  تالار گفتگو ایران شیپنگ

۳: ارسال لینک یا درخواست به  پست الکترونیک روبرو :  admin@iranshipping.ir

بعد از ارسال لینک یا درخواست توسط شما ، تیم همکاران ایران شیپینگ در سریع ترین زمان ممکن قیمت کالای مورد نظر را به شما اعلام میکنند. اگر قیمت کالای اعلام شده مورد تایید شما بود به روش زیر میتواند کالای خود را سفارش و درخواست خرید نمایید.

  •  بعد از واریز وجه شما باید از طریق ارسال پیام خصوصی به یوزر مدیریت  و یا گزینه ثبت سفارش که در بالای تالار گفتگوی ایران شیپینگ نیز مشخص میباشد اطلاعات سفارش خود را برای ما بفرستید. اطلاعاتی را که شما باید برای ما ارسال کنید به شرح زیر میباشد.
  • –  اطلاعات پرداخت هزینه که به کدام بانک و چه مبلغی را در چه تاریخی واریز کرده اید.
  • – اطلاعات خرید و یا سفارش شما , شامل تمام اطلاعات و شرایط خاص ( اگر نکته خاصی در مورد سفارش هست به عنوان مثال سایز یا رنگ )
  • – اطلاعات پستی خود که شامل ادرس (نام استان ذکر شود) +کد پستی +تلفن تماس و اسم کامل شخص دریافت کننده می باشد .
  • خرید شما در سریع ترین زمان ممکن انجام خواهد شد و با بدست آمدن اطلاعات جدید از سفارش و یا خرید شما , به شما اطلاع خواهیم داد .
  • و چند روز بعد از ثبت سفارش کد رهگیری سفارش به خریداران محترم داده میشود تا بتوانند از وضعیت و مکان بسته ی سفارش از طریق سایت پست اگاه بشوند.

   – نظر مشتریان در مورد گروه تجاری ایران شپینگ

پیگیری خرید از گروه تجاری ایران شیپینگ

نکات:

–  برای ورود به هریک از قسمت های گفته شده در بالا روی نوشته همان متن (متن کمرنگ شده ) کلیک کنید.

–  برای اینکه بتوانید پیام خصوصی ارسال کنید باید قبل از آن در تالار گفتگو ثبت نام کنید که کمتر از ۳۰ ثانیه ثبت نام شما زمان می برد.

– موقع ثبت نام دو سوال به صورت تصادفی از شما پرسیده می شود که باید به فارسی جواب دهید  مثال : بهترین موتور جستجوگر؟  گوگل.

–  قسمت ثبت سفارش فقط مربوط به دوستانی میباشد که از هزینه خرید و خدماتشان را پرداخت کرده باشند و به درخواست قیمت ها پاسخی داده نخواهد شد.

با تشکر

مدیریت گروه ایران شیپینگ